Honda Accord Ekim 2022 Güncel Fiyat Listesi

Honda Accord Ekim 2022 Güncel Fiyat Listesi

Japonya merkezli otomobil devi Honda, araç modellerini ülkemizdeki kullanıcılar ile buluşturmaya devam ediyor. Farklı beğenilere hitap ede otomobiller ile...

Japonya merkezli otomobil devi Honda, araç modellerini ülkemizdeki kullanıcılar ile buluşturmaya devam ediyor. Farklı beğenilere hitap ede otomobiller ile büyük ilgi gören Honda'nın, Accord modelinin güncel fiyat listesi merak ediliyor. Tasarımı ve özellikleriyle ilgi gören aracın fiyatlarında, ekim ayı itibariyle artış yaşandı. Otomobil piyasasında yaşanan bu zamların çip krizi, küresel enflasyon artışı, pandemiyle birlikte üretim ve tedarik zincirinin kırılması, ham madde maliyetlerinin yükselmesi, Ukrayna - Rusya savaşı ve ülkemizde döviz kurlarının yükselmesi gibi küresel ve bölgesel pek çok sebebi bulunuyor.

Honda Accord Fiyatları

Honda Accord modelinin, Ekim 2022 itibariyle güncel fiyat listesi şu şekilde: Yeni Accord 1.5L VTEC Turbo Executive: 1 milyon 104 bin 800 TL Yeni Accord 1.5L VTEC Turbo Executive+: 1 milyon 148 bin 100 TL Accord modelinin güncel fiyat listesine, Honda'nın resmi internet sitesinden ulaşılabilir.