Mastercard Türkiye’de Avşar Gürdal Dönemi Başladı

Mastercard Türkiye’de Avşar Gürdal Dönemi Başladı

Mastercard tarafından yapılan açıklamada, Mastercard Türkiye için yeni atama yapıldı. Avşar Gürdal Genel Müdür olarak atandı. Mastercard tarafından...

Mastercard tarafından yapılan açıklamada, Mastercard Türkiye için yeni atama yapıldı. Avşar Gürdal Genel Müdür olarak atandı. Mastercard tarafından bugün şirket içinde yapılan değişikliklerle ilgili basın açıklaması yapıldı. Mastercard Türkiye ve Azerbaycan böltesi için alınan yeni kararda, Avşar Gürdal’ın Mastercard Türkiye ve Azerbaycan Genel Müdürü olarak atandığı belirtildi. Gürdal daha önce şirkette Mastercard Türkiye Başkan Yardımcılığı görevini sürdürüyordu.

Mastercard Müdürü Avşar Gürdal Kimdir?

[caption id="attachment_353" align="aligncenter" width="1280"]Mastercard Türkiye ve Azerbaycan Genel Müdürü Mastercard Türkiye ve Azerbaycan Genel Müdürü Avşar Gürdal[/caption] 2015 yılında Mastercard bünyesinde çalışmalara başlayan Avşar Gürdal, Boğaziçi Üniversitesi Makine Mühendisliği Bölümü ve ardından Koç Üniversitesi’nde MBA eğitimini tamamladı. Eğitim sonrasında Unilever’de karyerine başlayan Gürdal, daha sonrasında PRG ve Value Partners gibi şirketlerde görev aldı. 2015 yılı itibariyle Mastercard bünyesine dahil olan Avşar Gürdal, 2019 yılında başkan yardımcısı olarak atanmıştı. 2022’de ise Avşar Gürdal başkan olarak atandı.