412 Kişi AK Parti'den İyi Parti'ye geçti

412 Kişi AK Parti'den İyi Parti'ye geçti

Antalya’da AK Parti istifaları devam ediyor. 100 kişi daha İyi Parti’ye geçti. Antalya’da AK Parti istifalarının ardı arkası kesilmiyor. Konuyla...

Antalya’da AK Parti istifaları devam ediyor. 100 kişi daha İyi Parti’ye geçti. Antalya’da AK Parti istifalarının ardı arkası kesilmiyor. Konuyla ilgili açıklama yapan İyi Parti Antalya İl Başkanı Mehmet Başaran 100 kişinin daha partiye katıldığını duyurdu. Son istifalarda 100 kişi daha AK Parti’den ayrılırken bugüne kadarki süreçte istifa ederek geçiş yapan kişi sayısı 412 oldu.

AK Parti’den İyi Parti’ye Geçişler Hızlandı

İyi Parti’ye geçen kişiler için İyi Parti Antalya İl Binası'nda özel bir tören düzenlendi. Tören ile ilgili yapılan açıklamalarda "AKP Kepez Gençlik Kolları Başkan Yardımcılığı görevinden istifa eden Batıgan Aşireti'nden Mehmet Tayfur beraberindeki 412 kişiyle birlikte partimize katıldı. Emeklerinden dolayı partilimiz Yusuf Öztürk, Mine Fidan, Mehmet Ali Erdoğdu ve Ahmet Fırathan'a teşekkür ediyoruz. Genel Başkanımız Sn. Meral Akşener önderliğinde; ruhumuzda Cumhuriyetimizin izleri, kalbimizde Ata’mızın sözleri, Milletimizle omuz omuza iktidara yürüyoruz!" denildi.