Aleyna Kalaycıoğlu Survivor'da Ne Çaldı?

Aleyna Kalaycıoğlu Survivor'da Ne Çaldı?

Survivor'a katılan ve başarılı bir sezon geçiren Aleyna Kalaycıoğlu katıldığı bir programda yarışma hakkında değerlendirmeler yat not Aleyna Kalaycıoğlu...

Survivor'a katılan ve başarılı bir sezon geçiren Aleyna Kalaycıoğlu katıldığı bir programda yarışma hakkında değerlendirmeler yat not Aleyna Kalaycıoğlu Ayşe Yüksel yorumuyla da dikkat çekti. Survivor'ın en başarılı yarışmacılarından bir tanesi olan Aleyna Kalaycı olduğu geçtiğimiz yıl yaşanan olaylarda Ayşe Yüksel ile zorlu bir döneme girmişti. Ailelerin dahil olduğu tartışma büyük bir süre Türkiye gündeminde yer alırken Ayşe Yüksel'in yeniden yarışmaya girmesi tartışmaları yeniden gündeme getirdi. Bize Kaldı programına katılan Aleyna Kalaycıoğlu, Ayşe Yüksel hakkında sert ifadeler kullandı. Ayşe Yüksel’in kendisine zeytin dalı gönderildiğini öğrenen Aleyna Kalaycıoğlu, bu konu üzerine “3 günlük dünya olduğunu Survivor'dan çıkınca mı anladı?" dedi.

Aleyna Kalaycıoğlu: Affetmem

Kendisine yönelik bu davranış karşısında sert tavrını sürdüren Kalaycıoğlu, bundan sonraki süreçte de Ayşe Yüksel’i affetmeyeceğini söyledi. Başarılı isim "Hayatımda ilk defa asla barışmayacağım dediğim insanlar oldu ve Ayşe onlardan biri" dedi. Aleyna Kalaycıoğlu konuşmasının devamında "Ailevi olaylar çok oldu yeniden konuşmak istemiyorum hakaretler var kin beslemiyorum ama unutamam. Barışsak da görüşeceğim biri değil. Kötü bir şey hissetmiyorum" dedi. Kalaycıoğlu yaptığı bu değerlendirmelerde Survivor’ın kurgu olmadığını ve yaşanan her şeyin gerçek olduğunu belirtti.