Benzin Fiyatları 17 TL’ye Kadar Düştü

Benzin Fiyatları 17 TL’ye Kadar Düştü

Son zamanlarda brent petrol fiyatlarında yaşanan düşüş akaryakıt fiyatlarını da olumlu yönde etkilemeye devam ediyor. Benzin fiyatları 17 TL’ye kadar düştü

Son zamanlarda brent petrol fiyatlarında yaşanan düşüş benzin ve motorin fiyatlarını da olumlu olarak etkiledi. Araç sahipleri tarafından akaryakıt fiyatlarında yaşanan son gelişmeler merak içerisinde araştırılmaktadır. İşte, güncel akaryakıt fiyatları:

Benzin ve motorin fiyatlarında yaşanan gelişmeler milyonlarca araç sahibi tarafından araştırılmaktadır. En son benzin fiyatlarına 75 kuruş indirim geldiği açıklandı. Hal böyle olunca araç sahipleri tarafından benzin ve motorine indirim var mı? şeklinde araştırma yapılmaya başlandı. Sektörün güvenilir kaynakları tarafından aktarılan bilgilere göre benzin fiyatlarına 10 Aralık itibariyle 75 kuruş indirim yapıldığı açıklandı. Motorin fiyatlarına ise herhangi bir indirim gelmedi.

Akaryakıt Fiyatlarına Art Arda İndirim Geldi

aaa.jpeg

Akaryakıt fiyatlarına neredeyse bir aydır art arda indirim geldi. Gelen indirimler hemen herkesi etkilemeyi başardı. Son bir aydır indirimler:

15 Kasım motorine 1,56 TL, 19 Kasım benzine 75 kuruş, 23 Kasım benzine 1,15 TL, 24 Kasım motorine 95 kuruş, 25 Kasım benzine 47 kuruş, 29 Kasım motorine 82 kuruş, 30 Kasım motorine 58 kuruş,

Aralık ayı içerisinde ise en büyük indirim benzine 2,13 TL, motorine ise 1,88 TL olarak belirlenmişti. Hal böyle olunca da benzin ortalama 17 TL’ye motorin ise 21 TL’ye kadar düştü.