Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan Destek Sözleri! Son Defa Destek İstiyoruz

Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan Destek Sözleri! Son Defa Destek İstiyoruz

Bugün, Samsun’da Toplu Açılış Törenine katılan Cumhurbaşkanı Erdoğan seçimle ilgili de açıklama yaptı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Samsun Cumhuriyet Meydanı’nda Vezirköprü Devlet Hastanesi, Asarcık-Kavak Yolu, 19 Mayıs Üniversitesi Ballıca Kampüsü ve Yapımı Tamamlanan Diğer Projelerin Toplu Açılış Törenine katıldı.

erdogan.jpg

Toplu açılış töreninde açılış yapan Cumhurbaşkanı Erdoğan destek istediğini de söyledi. Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından yapılan açıklamada:

"Kaybedilen altın kıymetindeki yılların heba edilen imkanların hesabını en iyi Türkiye Yüzyılı'na dört elle sarılarak sorabiliriz. Ülkemizin geçtiğimiz 10 yılında olup bitenler dahil bu kadim mücadelenin ne kadar derin olduğunu, ne kadar acımasız yürütüldüğünü göstermeye yeterlidir. Bu sinsi alçaklıkların hepsinde kendi insanımız kullanıldı. Sadece PKK ve FETÖ terör örgütlerinin insani maliyeti bile onlarca yıla bedeldir. Türkiye içindeki mankurtları tasfiye ettikçe adeta kendine gelmiştir. Türkiye Yüzyılı ile yeni ve daha büyük atılımın müjdesini sizlerle paylaşıyoruz.

2023'te milletimizden kendi adımıza son defa istediğimiz destekten alacağımız güçle Türkiye Yüzyılı'nın inşasına başlayıp, bu kutlu bayrağı gençlerimize teslim edeceğiz. Bu kardeşiniz 50 yıldır siyasetin içinde, 50 yıldır sadece halkıyla yürüdü, yattı, kalktı. Buralara böyle geldik. Biz milletimize karşı daima hasbi olduk. Hep milletimizin diliyle konuştuk. Milletimizin öfkesiyle öfkelendik. Öyle ithal danışmanlarla yürümedik biz bu yollarda. Siz varsanız yeter. Yarın Sayın Putin ile arkasından Sayın Zelenskiy ile görüşmeler yapacağım. Neler yapabiliriz bunları konuşacağız" ifadelerini kullandı.