Erdoğan’dan Ronaldo Açıklaması Geldi

Erdoğan’dan Ronaldo Açıklaması Geldi

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından Ronaldo açıklaması geldi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Erzurum Atatürk Üniversitesi’nde düzenlenen İlk Oyum Ak Parti’ye İlk Oyum Erdoğan’a Programında gençlerle buluştu. Messi ve Ronaldo’yu karşılaştırması istenen Erdoğan, iki futbolcuyu kıyaslayamayacağını belirterek açıklama yaptı. Erdoğan tarafından yapılan açıklamada Ronaldo’yu harcadıklarını belirtti. Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından yapılan açıklamada:

"Ronaldo'yu harcadılar. Ronaldo'ya maalesef siyasi yaptırım uyguladılar ve Ronaldo gibi bir futbolcuyu kalkıp ikinci yarıda sokmak, ikinci yarıda 15 dakika, yarım saat sokmak, o onun hem psikolojisini hem bütünüyle enerjisini alıp götürdü. Orada Ronaldo ile Messi'yi kıyaslamak yerine artık öyle veya böyle Ronaldo şimdi aldığım bilgilere göre Suudi Arabistan'a gidiyor. Filistin davasına sahip çıkan birisidir Ronaldo. Şimdi artık gelecekle ilgili Mbappe, gelecekte o var"

cc.jpg

Messi O Yaşına Rağmen!

Dünya Kupası Final Maçı ile ilgili açıklama yapan Cumhurbaşkanı Erdoğan:

"Penaltılarda Arjantin gerçekten muhteşemdi fakat Messi o yaşına rağmen... Yalnız Mbappe geleceği tehdit ediyor, yaş 23, Messi 34 ve her iki tarafı çevirmede Messi'nin tecrübesi ağırlığını koydu. Arjantin'de böylece 30 yıldan sonra Dünya Kupası'nı almış oldu. Hayırlı olsun diyeceğiz, darısı başımıza." Değerlendirmesini yaptı.