Galatasaray’da Hamamcıoğlu'nun Listesi Belli Oldu

Galatasaray’da Hamamcıoğlu'nun Listesi Belli Oldu

Galatasaray Kulüp Başkanlığı için aday olan Eşref Hamamcıoğlu’nun listesi belli oldu. Galatasaray Kulübünde gözler 30 Nisan'da yapılacak olağanüstü...

Galatasaray Kulüp Başkanlığı için aday olan Eşref Hamamcıoğlu’nun listesi belli oldu. Galatasaray Kulübünde gözler 30 Nisan'da yapılacak olağanüstü seçimli genel kurula çevrildi. Şu ana kadar resmi olarak başvurusunu yapan tek aday Eşref Hamamcıoğlu olurken, listelerin açıklanması ile yönetimde yer alması planlanan isimler belli oldu. 44 kişilik listesini divan kurulu başkanı Aykutalp Derkan’a teslim eden Eşref Hamamcıoğlu, ardından basın açıklaması yaptı. 2 adayın olması beklenen seçimde, diğer listenin de bugün belli olması bekleniyor.

“Birleşmeye İhtiyacımız Var”

"Galatasaray'ın yaşamış olduğu duruma bakılınca, her zamankinden daha fazla birlikte hareket etmeye, birleşmeye ihtiyacımız var. Fikir ayrılıkları olacaktır. Bu fikir ayrılıklarını, Galatasaray'ın geleceği için avantaja çevirmek amacıyla ekip arkadaşlarımla bir yola çıktık. Umarız genel kurul teveccüh gösterecektir. Diğer rakip adayımızla birlikte bu yarışa giriyoruz. Kime teveccüh gösterilirse, onunla birlikte hareket etmeye hazırız." Diyerek açıklamalarda bulunan Eşref Hamamcıoğlu’nun listesi ise şöyle Osman Kocaman, Boğaç Göncü, Murat Uysal, Mehmet Emre Mısırlı, Levent Apaydın, Nizam Hışım, Cevat Genç, Utku Dönmez, Murat Karaman ve Tamer Saka yer aldı. Yönetim kurulu yedek listesi: Sadık Burçin Tuncel, Abdullah Metin Tutçuoğlu, Namık Kemal Martı, Suat Sarı ve Kaan Artukoğlu.