Güzel Günler Son Bölümde Neler Oldu?

Güzel Günler Son Bölümde Neler Oldu?

Show TV ekranlarının yeni dizisi Güzel Günler Son Bölümde Neler Oldu? Araştırması arama motorları üzerinden sıklıkla araştırılmaktadır.

Pazar akşamlarının vazgeçilmez dizisi olan Güzel Günler Show TV ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Güzel Günler 7. Bölümü ile ekranlara gelecek. 7. Bölümü izlemeden önce 6. Bölümü izlemeye vakit bulamayan kişiler Güzel Günler Son Bölümde Neler Oldu? Diye araştırmaya başladı. Erol Avcı’nın yapımcılığını üstlendiği dizide Güzel Günler’in yeni bölümünden ikinci tanıtım yayınlandı.

Güzel Günler Son Bölümde Ne Oldu?

Güzel Günler Son Bölümde Saliha, Leylim’in önce eve geldiğini öğrenince çok sinirlendi. Selma’yı atlatmak için Selma’nın İstanbul’da yaşayan amcasına gitti. Celil’e Leylim’e sahip çıkması için akıl verdi. Tuna’nın partisiyle ilgili açıklama yapmasının üzerine Atakan, Altan ve Selma hemen işe koyularak hazırlığa başladılar. Selma’nın varlığından rahatsız olan Alya ise kolyeyi Mihran’a verip Selma’dan kurtulmak istese de kolyenin tılsımlı olup olmadığını merak etmeden duramadı. Hakim tarafından davete çağırıldı. Bir hayli mutlu olan Kıymet ise son anda konsere gitmeme kararı aldı. Celil ise polislerle beraber Selma ve Leylim arabadayken baskın yapınca Selma zor durumda kaldı. Tayfun’la yeniden iletişime geçtiğini düşünen Füsun da hayal kırıklığı yaşayacaktır.