İstanbul'da Hangi Yolların Kapatılacağı Belli Oldu

İstanbul'da Hangi Yolların Kapatılacağı Belli Oldu

İstanbul Valiliği tarafından Polis Haftası kapsamında kapatılacak yollar hakkında açıklamalar yaptı. Polis Haftası kapsamında İstanbul’da yapılacak...

İstanbul Valiliği tarafından Polis Haftası kapsamında kapatılacak yollar hakkında açıklamalar yaptı. Polis Haftası kapsamında İstanbul’da yapılacak etkinlikler için yol planlamaları yapıldı. İstanbul Valiliği tarafından yapılan açıklamalarda 3 Nisan ve 9 Nisan tarihlerinde kapalı olacak yollara karşı sürücülerin dikkatli olması ve alternatif rotaları kullanması istendi.

İşte İstanbul’da Kapatılacak Yollar

İstanbul Valiliği açıklamasına göre 3 Nisan gününde Adnan Menderes Bulvarı’nda prova yapılacak. Bu nedenle gidiş ve gelişler program bitimine kadar kapalı olacak. Bu yolların yanı sıra kapalı olacak diğer yollar şöyle; D100 kuzey ve güney istikameti, Edirnekapı, 10. Yıl, Oğuzhan, Sofular, Halıcılar, Akdeniz, Akşemsettin, Ordu caddeleri, Atatürk Bulvarı, Keçeci Meydan Sokak ve Hal Yolu. Adnan Menderes Bulvarı'nı kullanamayacak olan sürücüler bu yolların yerine Turgut Özal Millet, Fevzipaşa, Sahil Kennedy caddeleri ve Atatürk Bulvarı’nı kullanabilecek.