Mansur Yavaş’tan Meral Akşener'e Teşekkür

Mansur Yavaş’tan Meral Akşener'e Teşekkür

İYİ Parti Lideri Meral Akşener'in sözlerine karşılık olarak teşekkür eden Mansur Yavaş'ın sözleri dikkat çekti.

İYİ Parti Lideri Meral Akşener bugün sosyal medya hesabı üzerinden açıklama yaptı. Bildiğiniz gibi İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu’na mahkeme tarafından hapis ve siyasi yasak kararı gelmişti. İmamoğlu’na destek için Saraçhane’ye gitmesini eleştirenlere cevap veren Akşener, aynı desteği Mansur Yavaş için de vereceğini duyurdu. Akşener tarafından yapılan açıklamada:

“Bugün hedefleri Ekrem Başkan'dı, biz de onun yanındaydık. Şayet bu kafa, yarın da hedefine Mansur Başkan’ı koyarsa; bu sefer de onun yanında dimdik dururuz. Nasıl ki; “Saray sizinse Saraçhane bizimdir!” dediysek; ‘Beştepe sizinse Ankara bizimdir!’ demeyi de çok iyi biliriz” denildi.

Mansur Yavaş: Yok Saymalarına İzin Vermeyeceğiz

mm.jpg

Meral Akşener’in yaptığı paylaşıma Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş cevap verdi. Mansur Yavaş tarafından:

“Teşekkürler Sayın Genel Başkanım. Ankara’yı Millet İttifakı olarak birlikte kazandık, hukukun üstünlüğünü ve tam demokrasiyi yine Millet İttifakı olarak birlikte gerçekleştireceğiz. Hukuksuzluklara karşı hep birlikte duracak, millet iradesini yok saymalarına izin vermeyeceğiz” denildi.