Yılmaz Vural’ın Yeni Takımı Belli Oldu

Yılmaz Vural’ın Yeni Takımı Belli Oldu

Adı pek çok süper lig takımı ile anılan Yılmaz Vural, ligin bitimine 7 hafta kala yeni bir anlaşma yaptı. Teknik adam Sakaryaspor'un teknik direktörü...

Adı pek çok süper lig takımı ile anılan Yılmaz Vural, ligin bitimine 7 hafta kala yeni bir anlaşma yaptı. Teknik adam Sakaryaspor'un teknik direktörü oldu. Türkiye Futbol Federasyonu 2. Lig ekiplerinden Sakaryaspor'un başına Yılmaz Vural getirildi. Takımın teknik direktörü olan Ercüment Coşkundere ile yolların ayrılması sonrası Yılmaz Vural ile anlaşma sağlandı.

Yılmaz Vural’dan Sürpriz Karar

[caption id="attachment_244" align="alignnone" width="680"]Yılmaz Vural Yılmaz Vural Sakaryaspor ile anlaştı.[/caption] Tuncay Şanlı gibi yöneticiler ile yapılan görüşmelerde olumlu sonuç çıktı. Bugün imza töreni düzenlenmesi bekleniyor. Teknik Adam.  Sakaryaspor sürecini başlatacak. Daha önce de Sakaryaspor'u çalıştıran ve başarılara imza atan Yılmaz Vural, daha sonrasında takımdan ayrılmıştı. Süper Lig ekipleri ile adı anılsa da ikinci lig ekibi ile anlaşma sağlanması Türkiye futbolunda sürpriz bir etki yarattı.