BMS Tel Halka Arzı Başvuru İşlemleri Başlıyor! BMS Tel'e Nasıl Başvurabilirim?

BMS Tel Halka Arzı Başvuru İşlemleri Başlıyor! BMS Tel'e Nasıl Başvurabilirim?

Bms Tel (BMS Birleşik Metal Sanayi) Garanti Yatırım liderliğinde 21-22 Nisan tarihlerinde (Perşembe - Cuma) BİAŞ Birincil Piyasa’da 17,50 TL sabit fiyatla...

Bms Tel (BMS Birleşik Metal Sanayi) Garanti Yatırım liderliğinde 21-22 Nisan tarihlerinde (Perşembe - Cuma) BİAŞ Birincil Piyasa’da 17,50 TL sabit fiyatla talep toplayacak. Bu halka arzın talep toplama sürecinde dikkate dilmesi gereken bir nokta ise başvuru saatlerinin sınırlandırılmış olması.

Bms Tel Halka Arzı Başvuru Günü ve Saatleri

BMS Tel halka arzına Perşembe ve Cuma günleri 10.30-13.00 saatleri arasında tüm banka ve aracı kurumlardan talepte bulunabilirsiniz.

Bms Tel Halka Arzına Nasıl Başvurabilirim?

Halka arza katılmak isteyen yatırımcılar izahnamede belirtilen saat aralığında (10.30-13.00) banka veya aracı kurumlarından normal hisse alır gibi ”BMSTL” veya ”BMSTL.HE” işlem koduyla taleplerini oluşturabilirler. Yatırımcılar Nakit, T1 veya T2 bakiye ile talepte bulunabilir. Fiyat Tipi/Emir Tipi : Limit, Limit Fiyatlı veya Normal ; Süre/Geçerlilik : İptale Kadar Geçerli veya Günlük olarak seçilmelidir.

Bms Tel’e Kaç Hesaptan Başvurabilirim?

Bir yatırımcı kendi adına(TC’sine) kayıtlı sadece 1 hesaptan başvuru yapabilir. Aksi takdirde başvurusu mükerrer (tekrarlanan) talep olarak değerlendirilir ve zaman önceliği kuralına göre ilk talep ettiği kadar başvurusu geçerli sayılır. @Halka Arz Analiz Telegram Takip Et @Halka Arz Analiz Twitter Takip Et