64. Grammy Ödülleri Sahiplerini Buldu

64. Grammy Ödülleri Sahiplerini Buldu

Dünyanın en prestijli ödülleri arasında gösterilen Grammy Ödülleri 64. kez sahiplerini buldu. Geceye pek çok isim damga vurdu. 64. Grammy Ödülleri...

Dünyanın en prestijli ödülleri arasında gösterilen Grammy Ödülleri 64. kez sahiplerini buldu. Geceye pek çok isim damga vurdu. 64. Grammy Ödülleri geçtiğimiz akşam düzenlenen tören ile sahiplerini buldu. Trevor Noah tarafından sunulan geceye 5 farklı dalda ödül alan Jon Batiste damga vurdu. 19 yaşındaki Olivia Rodrigo da aldığı ödülleriyle gecenin bir diğer yıldzı oldu. Las Vegas’ta düzenlenen törende ödüller kadar halı üzerindeki yürüyüş ve ünlü isimlerin kıyafetleri dikkat çekti.

İşte 64. Grammy Ödülleri'nin kazananları

Yılın Kaydı: Leave the Door Open (Silk Sonic) Yılın Albümü: We Are (Jon Batiste) Yılın Şarkısı: Leave the Door Open (Silk Sonic) En İyi Yeni Sanatçı: Olivia Rodrigo En İyi Pop Vokal Albümü: Sour (Olivia Rodrigo) Yılın Prodüktörü: Jack Antonoff En İyi Rap Albümü: Call Me If You Get Lost (Tyler, the Creator) En İyi Rap Şarkısı: Jail (Kanye West ve Jay-Z) En İyi Rap Performansı: Family Ties (Baby Keem ve Kendrick Lamar) En İyi R&B Albümü: Heaux Tales (Jazmine Sullivan) En İyi Country Albümü: Starting Over (Chris Stapleton) En İyi R&B Şarkısı: Leave The Door Open (Silk Sonic) En İyi Solo Pop Performansı: Drivers License (Olivia Rodrigo) En İyi Grup Pop Performansı: Kiss Me More (Doja Cat feat. SZA) En İyi Geleneksel Pop Vokal Albümü: Love for Sale (Tony Bennett ve Lady Gaga) En iyi R&B Performansı: Leave The Door Open (Silk Sonic) ve Pick Up Your Feelings (Jazmine Sullivan) En İyi Dans Kaydı: Alive (Rufus Du Sol) En İyi Rock Performansı: Making a Fire (Foo Fighters) En İyi Rock Şarkısı: Waiting on a War (Foo Fighters) En İyi Rock Albümü: Medicine at Midnight (Foo Fighters)