Adem Kılıççı'nın Nişanlısı Belli Oldu!

Adem Kılıççı'nın Nişanlısı Belli Oldu!

Survivor’un iddialı yarışmacılarından olan Adem Kılıççı’nın nişanlısı ortaya çıktı. Magazin dünyasında gündem olan olayda Nil Şenver büyük...

Survivor’un iddialı yarışmacılarından olan Adem Kılıççı’nın nişanlısı ortaya çıktı. Magazin dünyasında gündem olan olayda Nil Şenver büyük merak uyandırdı. Survivor 2022 All Star’da yer alan Adem Kılıççı’nın nişanlı olduğu öne sürüldü. Bugün farklı kaynaklarda haber yer aldı. İddialara göre Adem Kılıççı’nın nişanlısı Nil Şenver. “Adem Kılıççı nişanlısı kim 2022” gibi sorgulamalara neden olan olayda sır perdesi aralandı.

İşte Adem Kılıççı’nın Nişanlısı

Adem Kılıççı'nın Nişanlısı Adem'in nişanlısı Nil Şenver’in kim olduğu da ortaya çıktı. Nil Şenver, İstanbul’da yaşıyor. Adem Kılıççı ile uzun zamandan beri arkadaş olduğu tahmin ediliyor. İkilinin ortak noktalarından birisi ise at. Nil Şenver’in Bal Kaymak adında bir atı var. Sosyal medya fotoğraflarında da atlar dikkat çekiyor. Aslında bu olay bir ilk değil. Zira iletişim ödülünü kazanan ünlülere mektuplar gelmişti. Adem için gelen mektupta ise son cümle dikkat çekmişti. Son cümlede “Nil de iyi” denilmişti. Bu haber sonrasında Nil kim soruları akıllara geldi.

Ailesi Sırrı İfşa Etti

Adem Kılıççı'nın Nişanlısı İkilinin çok fazla fotoğrafın olması dikkat çekti. Adem Kılıççı’nın diğer yarışmacılardan olan Seda’dan hoşlandığı tahmin ediliyordu. Yarışma boyunca adı pek çok yarışmacı ile anılan Adem herkesi şaşırttı. Olay sonrasında Nil Enver'in Instagram hesabı büyük ilgi gördü. Ancak iddialara yönelik hiçbir açıklama yapılmadı. Bu nedenle iddiaların doğru olduğu düşünülüyor. Adem Kılıççı'nın Survivor yarışmasından ayrıldıktan sonra durum netlik kazanabilir.