Ercan Kesal ve Vahide Perçin'in Yer Aldığı Yeni Dizi: Aldatmak

Ercan Kesal ve Vahide Perçin'in Yer Aldığı Yeni Dizi: Aldatmak

Yeni sezonda geniş izleyici kitlesine ulaşmak için çalışmalarını sürdüren Atv, iddialı dizisi Aldatmak'ın tanıtım videosunu yayınladı. Aldatmak'ın...

Yeni sezonda geniş izleyici kitlesine ulaşmak için çalışmalarını sürdüren Atv, iddialı dizisi Aldatmak'ın tanıtım videosunu yayınladı.

Aldatmak'ın Tanıtım Videosunu İzle

Atv tarafından yayınlanan tanıtım videosunda, dizinin olay örgüsüne ilişkin genel şablon aktarıldı. Aldatmak dizisinin tanıtım videosunu buraya tıklayarak izleyebilirsiniz.

Aldatmak Dizisinin Oyuncuları

Aldatmak dizisinin oyuncu kadrosunda Ercan Kesal, Vahide Perçin, Mustafa Uğurlu, Yusuf Çim, Cem Bender, Caner Şahin, Feyza Sevil Güngör, Asena Girişken ve Cem Sürgit gibi birçok isim yer alıyor.

Aldatmak Ne Zaman Başlayacak?

Atv, dizinin yayın tarihine ilişkin henüz herhangi bir açıklamada bulunmasa da Aldatmak dizisinin eylül ayında izleyiciyle buluşması bekleniyor.

Aldatmak Dizisinin Konusu

Aile mahkemesinde hakim olarak görev yapan Güzide, toplumda saygın bir konuma sahiptir. İlkeleri ve değerleri olan Güzide, meslek yaşamı boyunca birçok insanın hayatına olumlu etki bırakmıştır. Güzide, ailesiyle mutlu bir birlikteliklerinin olduğunu düşünürken, tesadüfler sonucunda bazı gerçeklerin farkına varır. Güzide'nin mutlu aile tablosu aslında sadece görünüşten ibarettir.