Berfu Yenenler Oğlunu Paylaştı: Heybetini Sakla Yiğidim!

Berfu Yenenler Oğlunu Paylaştı: Heybetini Sakla Yiğidim!

Berfu Yenenler 2019 yılında Eser Yenenler ile nikah masasına oturdu. Aynı yıl çocukları Kuzey'i kucağına alan çift, geçtiğimiz yıl da ikinci bebekleri...

Berfu Yenenler 2019 yılında Eser Yenenler ile nikah masasına oturdu. Aynı yıl çocukları Kuzey'i kucağına alan çift, geçtiğimiz yıl da ikinci bebekleri Mete'nin dünya gelmesiyle büyük mutluluk yaşadılar. Berfu Yenenler sosyal medya hesabından eşi Eser Yenenler ve çocuklarının yer aldığı paylaşımlara devam ediyor. Söz konusu paylaşımlar Yenenler'in takipçilerinden büyük beğeni topladı.

''Heybetini Sakla Yiğidim''

Berfu Yenenler'in Instagram hesabında 1.7 milyonunu aşkın takipçisi bulunuyor. Yenenler kendi profilinde ailesine dair birçok paylaşıma yer veriyor. Berfu Yenenler son paylaşımında oğlu Kuzey'i paylaşarak 'Heybetini Sakla Yiğidim' ifadelerine yer verdi.

Düğün Kıyafetleri Çok Beğenilmişti

Geçtiğimiz günlerde uzun süredir birlikte olan Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç çifti birçok ünlü ismin katıldığı düğünle dünya evine girmişti. Oğuzhan Koç'un yakın arkadaşı olan Eser Yenenler ve eşi Berfu Yenenler de düğüne katılan isimler arasında yer aldı. Çiftin, çocukları ile birlikte çektirdiği fotoğraf büyük beğeni topladı. Takipçileri Berfu Yenenler'in kıyafetine de övgü dolu yorumlarda bulundu.