Birce Akalay’a Yılın Uluslar Arası Kadın Oyuncusu Ödülü Verildi

Birce Akalay’a Yılın Uluslar Arası Kadın Oyuncusu Ödülü Verildi

Bu zamana kadar rol aldığı yapımların yanı sıra geçen yıl rol aldığı dizilerle adından söz ettiren Birce Akalay’a Dubai’de ödül verildi.

Başarılı oyuncu Birce Akalay’a Dubai’de Yılın Uluslar Arası Kadın Oyuncusu ödülü verildi. Bu zamana kadar rol aldığı yapımların dışında geçen sezonda ekranlarda olan Kuş Uçuşu ve Mezarlık dizileriyle adından bahsettiren Birce Akalay, Dubai’de ödül aldı.

birse.jpg

Özgür Masur’un tasarladığı bir kıyafetle ve takılarıyla katılan Birce Akalay, güzelliğiyle de gözleri kamaştırdı. Hem güzelliği hem aldığı ödülü hem de kıyafet seçimiyle hemen herkesin beğenisini alan Birce Akalay ödül alırken:

"Bu benim Dubai'ye ikinci gelişim. İlki sadece seyahat içindi ama bu sefer biraz farklı burada sizlerle olduğum için çok mutluyum. Öncelikle birbirini sevmekten asla vazgeçmeyen güzel aileme teşekkür etmek istiyorum. Burada olmak çok heyecan verici. Aynı zamanda yapımcılarıma teşekkür etmek istiyorum. Kuş Uçuşu ve Mezarlık projeleri özelinde Abdullah Oğuz ve Kerem Çatay'a teşekkür etmek istiyorum bana inandıkları için. Bugüne kadar birlikte çalıştığım herkese çok teşekkür ediyorum bana inandıkları ve hayallerini benimle paylaştıkları için" dedi.