Çakallarla Dans 6 Konusu ve Oyuncu Kadrosu

Çakallarla Dans 6 Konusu ve Oyuncu Kadrosu

İlk filmi 2010 yılında vizyona giren Çakallarla Dans 6 Konusu ve Oyuncu Kadrosu filmi izlemeyi düşünen kişiler tarafından araştırılmaktadır.

İlk kez 2010 yılında Çakallarla Dans adıyla film yayınlayan ve bugüne kadar oyuncu kadrosunu muhafaza eden Çakallarla Dans, altıncı filmini de çıkardı. Aynı oyuncu kadrosuyla çekim yapan Çakallarla Dans filmi, sinemanın en uzun soluklu serilerinden biri olmayı başardı. 2022 yılının en çok merak edilen yerli komedi filmleri arasında yer alan Çakallarla Dans 6 nihayet vizyona girdi. SugarWorkz ve TAFF Pictures tarafından yapımcılığı üstlenilen ve yönetmenliğini de tıpkı diğer filmler gibi Murat Şeker’in yaptığı filmin senaryosunu Ali Tanrıverdi ve Murat Şeker beraber yazdı.

Çakallarla Dans 6 Konusu

Çakallarla Dans filminin her serisinde 4 çakalın maceraları konu edinilmektedir. Çakallarla Dans 6’da da çakalların maceraları konu edinilecek. Çakallar bu seride ülke sınırlarını aşarak yurt dışına çıkacaktır. Filmin çekimleri İstanbul, Bodrum ve Yunanistan’ın Kos Adasında gerçekleştirildi. Çakallar’ın maceraları herkesi güldürürken düşündürecek.

cc.jpg

Çakallarla Dans 6 Oyuncuları

Çakallarla Dans 6 Oyuncuları tıpkı diğer serilerde olduğu gibi çok değişmedi. Birkaç konuk oyuncu gelse de ana kadro hep aynı desek yeridir. Çakallarla Dans 6 Oyuncu Kadrosu içerisinde:

Şevket Çoruh, İlker Ayrık, Timur Acar, Murat Akkoyunlu, Didem Balçın, Hakan Bilgin, Ceyhun Yılmaz, Ebru Cündübeyoğlu, Nurettin Sönmez, Elvan Dişli, Mine Kılıç ve Kemal Zeydan yer alıyor.