Camdaki Kız Dizisinin Yeni Sezonu Başlıyor

Camdaki Kız Dizisinin Yeni Sezonu Başlıyor

8 Nisan 2021'de seyirciyle buluşan Camdaki Kız dizisi kısa zamanda geniş bir izleyici kitlesine ulaşmayı başardı. Gülseren Budayıcıoğlu'nun aynı isme...

8 Nisan 2021'de seyirciyle buluşan Camdaki Kız dizisi kısa zamanda geniş bir izleyici kitlesine ulaşmayı başardı. Gülseren Budayıcıoğlu'nun aynı isme sahip romanından uyarlanarak hazırlanan dizi yayın hayatına devam ediyor. Dizinin yeni sezonu da önümüzde ay seyirciyle buluşacak.

Camdaki Kız'ın Yeni Sezonu Ne Zaman Başlayacak?

Kanal D tarafından dizinin yeni sezonun dair paylaşılan 48. bölüm fragmanında, Camdaki Kız'ın eylül ayı itibariyle tekrar izleyiciyle buluşacağı açıklandı. https://www.youtube.com/watch?v=-uRHP7ye7is&ab_channel=KanalD

Camdaki Kız'ın Oyuncuları

Yönetmen koltuğunda Nadim Güç'ün yer aldığı dizinin oyuncu koltuğunda Burcu Biricik, Cihangir Ceyhan, Selma Ergeç Selen, Enis Arıkan, Feyyaz Şerifoğlu ve Nur Sürer gibi çok sayıda isim yer alıyor.

Camdaki Kız Hangi Gün Yayınlanıyor?

Geçtiğimiz yıl her hafta perşembe günü saat 20.00'de Kanal D ekranlarında seyirciyle buluşan dizinin, yeni sezon hangi gün ekranlara geleceği henüz açıklanmadı.