EDHO Hayranları Oktay Kaynarca'nın Yeni Dizisini Bekliyor

EDHO Hayranları Oktay Kaynarca'nın Yeni Dizisini Bekliyor

EDHO’nun yayına son vermesinin ardından dizi hayranları Oktay Kaynarca’nın yeni dizisini beklemeye başladı. Dizi için geri sayım başladı. Eşkıya...

EDHO’nun yayına son vermesinin ardından dizi hayranları Oktay Kaynarca’nın yeni dizisini beklemeye başladı. Dizi için geri sayım başladı. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde rol alan Oktay Kaynarca, dizinin sona ermesinin ardından yeni dizisiyle gündemde. ATV ile anlaşma sağlandığı haberlerinin duyurulması ile birlikte heyecanın başladığı yeni dizide şu an için geri sayım başladı. Final yapmadan ekranlardan kaldırılması nedeniyle büyük tepki çeken EDHO projesi, ATV’nin de eleştirilmesine neden olmuştu. Şimdi ise Oktay Kaynarca tarafından yapılan paylaşım, yeni dizi ile gönüllerin alınmasını sağladı.

Oktay Kaynarca’nın Yeni Dizisi Şekilleniyor

ATV ile yapılan anlaşma sonrasında hazırlıkların hızlandığı yeni dizi ATV’de yayınlanacak. Dizide aile hiakyesi anlatılacak. Genel yönetmen koltuğunda Onur Tan’ın oturduğu dizide senaristler Alican Yaraş ve Yusuf Reha Alp. Şu anda ekip çalışmalarının yapıldığı dizide Oktay Kaynarca’nın dışında kimin oynayacağı bilinmiyor. Dizi eylül ayında ekranlara gelecek.