EDHO ve Kurtlar Vadisi'nin Ünlü Oyuncuları ATV'nin Yeni Dizisinde Yer Alacak

EDHO ve Kurtlar Vadisi'nin Ünlü Oyuncuları ATV'nin Yeni Dizisinde Yer Alacak

Popüler dizileriyle gönülleri fetheden ATV kanalı yeni bir yapıma yer veriyor. Murat Onbul imzasıyla ekrana gelecek olan İçimizdeki Ateş dizisi, eski popüler...

Popüler dizileriyle gönülleri fetheden ATV kanalı yeni bir yapıma yer veriyor. Murat Onbul imzasıyla ekrana gelecek olan İçimizdeki Ateş dizisi, eski popüler dizilerden olan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz ve Kurtlar Vadisi'nde yer alan oyuncuları bir araya getirecek.

Yaz döneminde iddiasını sürdürecek olan İçimizdeki Ateş dizisinin yayın tarihi ise Haziran olarak belirlenmiş olup çekimleri devam etmektedir.

EDHO Dizisinden Tanıdığımız Ceren Benderlioğlu Diziye Katıldı

Dizinin çekimleri devam ediyorken yeni bir haber geldi. Dizinin oyuncu kadrosuna Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinden tanıdığımız Ceren Benderlioğlu katıldı. Hatta Ceren Benderlioğlu o dizide eşi Emir Benderlioğlu ile birlikte yer alıyordu. Emir Benderlioğlu şu sıralar Barbaroslar: Akdeniz'in Kılıcı dizisinde Piri Reis karakterini canlandırıyor.

Ayrıca dizinin kadrosu da netletmiş olup, Burak Sevinç, Gizem Arıkan gibi isimlerin yer aldığını söyleyelim. Ceren Benderlioğlu bu dizide Tülin karakterini canlandıracak. Burak Sevinç ise Doğan karakterini canlandıracak. Burak Sevinç hâlâ devam eden Aşkın Yolculuğu Hacı Bayram-ı Veli dizisinde yer alıyor.