Eser Yenenler Çocuklarıyla Birlikte Fenerbahçe Forması Giydi

Eser Yenenler Çocuklarıyla Birlikte Fenerbahçe Forması Giydi

Ünlü oyuncu Eser Yenenler'in sıkı bir Fenerbahçe taraftarı olduğu biliniyor. Fenerbahçe için düzenlenen kampanyalara da katılan Yenenler, sosyal medya...

Ünlü oyuncu Eser Yenenler'in sıkı bir Fenerbahçe taraftarı olduğu biliniyor. Fenerbahçe için düzenlenen kampanyalara da katılan Yenenler, sosyal medya hesabından çocuklarıyla birlikte Fenerbahçe forması giyerek kulübe destek paylaşımında bulundu.

''O Sene Bu Sene Olsun''

Fenerbahçe, Süper Lig'de son olarak 2014 yılında şampiyon oldu. Sekiz senenin ardından kulüp, yeni sezonda şampiyonluk hasretini dindirmek istiyor. Fenerbahçe taraftarları da bu sene kulübün şampiyon olacağına dair inançlarını sosyal medya paylaşımlarında belirtiyor. Koyu bir Fenerbahçe taraftarı olan Eser Yenenler de ''Haydi Fenerbahçe’m o sene, bu sene olsun'' ifadelerine yer vererek şampiyonluğa olan inancını belirtti. Paylaşım kısa sürede binlerce beğeni aldı.
 
Bu gönderiyi Instagram'da gör
 

A post shared by Eser Yenenler (@eseryenenler)

Berfu Yenenler'den Esprili Paylaşım

Eser Yenenler'in eşi Berfu Yenenler, Instagram hesabında oğlu Mete'nin fotoğrafını paylaşıp ''Hak ettiysem eyvallah'' ifadelerine yer vererek esprili bir paylaşımda bulundu.