Gecenin Ucunda’da Neslihan Atagül’ün Partneri Belli Oldu

Gecenin Ucunda’da Neslihan Atagül’ün Partneri Belli Oldu

Yeni bir dizi projesiyle ekranlara gelecek olan Neslihan Atagül’ün dizide başrol paylaşacağı oyuncu belli oldu. Seferin Kızı dizisinin ardından başka...

Yeni bir dizi projesiyle ekranlara gelecek olan Neslihan Atagül’ün dizide başrol paylaşacağı oyuncu belli oldu. Seferin Kızı dizisinin ardından başka bir projede yer almayan Neslihan Atagül, yeniden ekranlara dönüyor. Star TV’de yayınlanacak Gecenin Ucunda filminde Neslihan Atagül’ün başrolü kiminle paylaşılacağı merak edilirken yapım ekibi yeni anlaşma sağladı.

Neslihan Atagül Eşiyle Oynayacak

9 yıl önce Fatih Harbiye dizisinde Kadir Doğulu ile başrol oynayan ve ardından hayatını birleştiren Neslihan Atagül, yeni dizisinde de eşiyle rol alacak. Böylece 9 yıl sonra çift yeni bir dizi projesiyle ekranlara gelecek. Kadir Doğulu dizide Kazım rolüyle izleyici karşısına çıkacak. Açıklamalara göre Eylül ayı itibariyle ekranlara gelecek olan dizide yönetmen Barış Erçetin, senaristler ise Başar Başaran ve Emrah Özdür olacak. Özel bir aşk romanından uyarlanan dizi, yeni yayın döneminde ekranların en iddialı projelerinden birisi olacak.