Kısmetse Olur Sunucusu Öykü Serter Kimdir?

Kısmetse Olur Sunucusu Öykü Serter Kimdir?

5 yıl önce yayınlandığı zaman yankı uyandıran Kısmetse Olur yeniden başladı. Kısmetse Olur sunucusu Öykü Serter kimdir?

Aşkın Gücü formatıyla yeniden yayınlanan Kısmetse Olur programının sunuculuğunu yapan Öykü Serter kimdir? Öykü Serter Kaç Yaşındadır? Kısmetse Olur Aşkın Gücü ilk bölümüyle seyircinin karşısına çıkmaya başladı. Şuanda Youtube üzerinden yayınlanan programın sunuculuğunu ise Öykü Serter üstlenmektedir. Ünlü sunucu kimdir? Öykü Serter Kimdir?

Öykü Serter Kimdir?

oyk.jpg

26 Şubat 1975 yılında Ankara’da dünyaya gelmiş olan Öykü Serter, Yeminli Mali Müşavir bir babanın ve ev hanımı bir annenin çocuğudur. Ankara’da TED Kolejini bitirmiş ve Hacettepe Üniversitesi Amerikan Kültürü ve Edebiyatı bölümünü bitirmiş, Galatasaray Üniversitesi Radyo Televizyon bölümünde yüksek lisans yapmıştır. Bunların yanı sıra Los Angeles’ta oyunculuk eğitimi alan güzel sunucu başarısını çok okumasına ve öğrenmeyi çok sevmesine bağlamaktadır.

Sunuculuğunun yanı sıra profesyonel yüzme sporuyla da ilgilenmektedir. Yaşına rağmen güzelliğini kaybetmeyen Öykü Serter, 167 boyunda ve 47 kilodur. Diyetisyenler tarafından hazırlanmış olan özel bir diyetle beslenmektedir. İlk olarak Capital Radio’da DJ olarak çalışmaya başlamış, daha sonra Number 1 Fm’de çalışmış, Cine 5’te yayınlanan 5’te 5 programında VJ olarak çalışmıştır. Biri Bizi Gözetliyor programının değişmez sunucusu olarak karşımıza çıkmakla beraber Star Akademi, Master Chief Türkiye, Rising Star Türkiye, Anadolu Ateşi adlı programlarda boy göstermiştir.