Locke & Key 3. Sezon Ne Zaman Yayınlanacak?

Locke & Key 3. Sezon Ne Zaman Yayınlanacak?

Netflix'in başarılı ve popüler dizisi Locke & Key için sürpriz bir karar alındı. 3. sezonun ardından dizinin yayınlanmayacağı belirtildi. Netflix'in...

Netflix'in başarılı ve popüler dizisi Locke & Key için sürpriz bir karar alındı. 3. sezonun ardından dizinin yayınlanmayacağı belirtildi. Netflix'in yayınlanmaya başladıktan sonra kısa bir süre içerisinde büyük bir popülerlik yakalayan Locke & Key, 2. sezon ile ekranlara geldi. 2. sezonun beklentileri karşılaması sonrası dizinin 3. sezonu ne zaman yayınlanacağı merak edilirken, dizinin geleceğine yönelik önemli bir gelişme yaşandı. Netflix tarafından yapılan açıklamalarda dizi için planlı iptal kararı alındığı belirtildi. Bu doğrultuda 3. sezon yayınlandıktan sonra dizinin devamı çekilmeyecek ve proje iptal edilecek. 3. sezonunun bu doğrultuda hikayeyi toparlayacak bir şekilde geliştirilmesi bekleniyor.

Locke & Key 3. Sezon Ne Zaman Yayınlanacak?

10 bölümlük ilk sezonun ardından 10 bölümlük 2. sezonu ile yayınlanan dizinin 3. sezonu için planlama 2022 yılının son çeyreği. İlk sezonun Şubat 2020 yılında yayınlanmasının ardından 2. sezon 2020 yılının Mart ayında duyurulmuştu. Yayın ise aynı yılın Ekim ayındaydı. Bu nedenle 3. sezonun beklenildiği gibi Ekim ayı itibariyle yayınlanması bekleniyor.

Locke & Key 3. Sezon Oyuncuları Kimler?

Hikayede değişikliğe gidilmesi beklense de oyuncularda büyük bir sürpriz ve yenilik beklenmiyor. Gerilim dizisinin 3. sezon kadrosunda Darby Stanchfield, Connor Jessup, Emilia Jones, Jackson Robert Scott, Brendan Hines, Sherri Saum, Kevin Durand ve Coby Bird yer alıyor.