Müge Anlı’dan Suriyeli Tepkisi

Müge Anlı’dan Suriyeli Tepkisi

Müge Anlı bugün stüdyoda bulunan Suriye asıllı Bülent Tuna’ya tepki gösterdi. Anlı’nın tepkisi kısa süre içerisinde Türkiye gündemine taşındı. Müge...

Müge Anlı bugün stüdyoda bulunan Suriye asıllı Bülent Tuna’ya tepki gösterdi. Anlı’nın tepkisi kısa süre içerisinde Türkiye gündemine taşındı. Müge Anlı ile Tatlı Sert programında bugün 13 yaşındaki Celal Seyit’in kaybolma olayı araştırıldı. En son Bülent Tuna’nın yanında görülen ve sonrasında kendisinden haber alınamayan Celal Seyit’i Bülent Bey’e soran Müge Anlı, daha sonrasında Bülent Bey’in evinde silahının olduğunu öğrendi. Neden silahı olduğu sorusuna “Türkiye’de herkesin evinde silah var” diye yanıt veren Bülent Tuna, bu sözlerinin ardından büyük tepki çekti.

“Gitseydin De Ülkeni Korusaydın”

Müge Anlı Bu sözler üzerine kızan Müge Anlı, silah merakı olan Bülent Bey’e "Burada kimin evinde pompalı tüfek var ya? Siz buraya savaşmaya mı geldiniz? Antalya'da senin pompalı tüfekle ne işin var? Bir gün herkesin evinde arama yapsınlar ve bunların elindeki silahları toplasınlar. O kadar çok pompalı tüfeğe meraklıysanız, sen de Suriye kökenli değil misin? Gitseydin de ülkeni korusaydın o pompalı tüfekle. Antalya'da senin pompalı tüfeği tutmanın ne anlamı var" diyerek tepki gösterdi.