Murat Boz Babasının Doğum Gününe Özel Paylaşım Yaptı

Murat Boz Babasının Doğum Gününe Özel Paylaşım Yaptı

Ailesine olan sevgisi ve düşkünlüğü ile bilinen Murat Boz'dan, yeni bir paylaşım geldi. Babasının doğum gününde, annesinin ve babasının birlikte yer...

Ailesine olan sevgisi ve düşkünlüğü ile bilinen Murat Boz'dan, yeni bir paylaşım geldi. Babasının doğum gününde, annesinin ve babasının birlikte yer aldığı bir kareyi sosyal medya hesabından yayınlayan başarılı şarkıcı, söz konusu paylaşım ile büyük ilgi gördü.

''İyi Ki Doğdun Babam''

Murat Boz, konserlerine ve günlük hayatına ilişkin paylaşımlarının yanı sıra, sosyal medya hesabında ailesine de yer vermeyi sürdürüyor. Ünlü popçu son paylaşımında, babasının doğum gününde çektiği bir kareyi yayınladı. Gönderisinin açıklama bölümüne ''İyi ki doğdum babam'' notunu düşen Murat Boz, paylaşımıyla dikkat çekti. Söz konusu fotoğraf karesi, binlerce beğeni ve yüzlerce yorum aldı.
 
Bu gönderiyi Instagram'da gör
 

Murat Boz (@muratboz)'in paylaştığı bir gönderi

Murat Bozun Popüler Şarkıları

Murat Boz bugüne kadar seslendirdiği Janti, İltimas, Gün Ağardı, Adını Bilen Yazsın, Özledim, Geç Olmadan, Öldür Beni Sevgilim, Yana Döne, İki Medeni İnsan, Can Kenarım, Sonsuza Dek, Harbi Güzel ve Uçurum gibi şarkılar ile geniş bir dinleyici kitlesine ulaşmayı başardı.