Serkan Çayoğlu ve Özge Gürel Evleniyor!

Serkan Çayoğlu ve Özge Gürel Evleniyor!

Ünlü oyuncu çiftlerden olan Serkan Çayoğlu ve Özge Gürel ikilisi evleneceğini belirterek evlilik tarihlerini verdiler. Ünlü çift yaz aylarına doğru...

Ünlü oyuncu çiftlerden olan Serkan Çayoğlu ve Özge Gürel ikilisi evleneceğini belirterek evlilik tarihlerini verdiler. Ünlü çift yaz aylarına doğru evlenmeyi düşünüyor.

Kiraz Mevsimi dizisiyle ekranlarda çok beğenilen ve yıldızı parlayan bu ikili o günden beri birliktelik yaşıyor. Aşklarını evlilik ile taçlandırmayı planlıyorlar.

Ünlü çiftin İtalya'da evleneceği söylentileri vardı fakat bu iddiaları tek tek yalanladılar. Özge Gürel bir enfeksiyon sebebiyle hastaneye gitti ve çıkarken objektiflere yakalandılar. Ünlü oyuncu önemli bir sağlık problemi olmadığını söyleyerek, hayranlarını sakinleştirdi.

Ünlü Çift Muhtemelen Ağustos Ayında Evlenecek

Serkan Çayoğlu, evlilik tarihinin henüz tam anlamıyla belli olmadığını ama yaz aylarına doğru evlenebileceklerini söyledi. Özge Gürel ise gelinlik bakmaya başlamadığını belirtti.

Ünlü çift, "Aile arasında yapmayacağız, düğün yapacağız tabii ki. Tam tarihi şu an için net değil, işlerimizi bir yoluna koyalım da hayırlısı." ifadelerine yer verdi. Çiftin açıklamalarına bakılırsa düğün tahminen Ağustos ayında olacak.