Recep İvedik 7 Yayın Tarihi Belli Oldu!

Recep İvedik 7 Yayın Tarihi Belli Oldu!

Şahan Gökbakar’ın adını duyurduğu ve sevilen filmi Recep İvedik yeni serisiyle ekranlara dönüyor. Recep İvedik 7 Yayın Tarihi Belli Oldu!

Recep İvedik 7. Filmiyle hayranlarıyla buluşmaya hazırlanıyor. Serinin diğer filmlerinden farklı olarak beyaz perdede değil Disney Plus’ta yayınlanacak olan bu film ile ilgili yeni ayrıntılar gelmeye devam ediyor.

Recep İvedik bu zamana kadar 6 filmiyle ekranlara gelmişti. Recep İvedik 7 vizyona çıkmaya hazırlanıyor. Şahan Gökbakar tarafından yazılan ve canlandırılan Recep, karakterini bu kez köy ortamında izleyeceğiz. Peki, Recep İvedik 7 ne zaman çıkacak? Recep İvedik 7 yayın tarihi ne? İşte, Recep İvedik 7 ile ilgili detaylar…

Recep İvedik 7 Konusu

Recep İvedik 7 Konusu filmin hayranları tarafından araştırılmaktadır. Recep karakteri bu kez diğerlerinden farklı olarak şehir hayatından ve maddi koşullardan uzaklaşmış bir Recep olarak karşımıza çıkıyor. Recep, en yakın arkadaşı Nurullah ile babaannesinden miras kalan köy evine gitmeye karar verir. Bu esnada köye ve civarında yer alan ormanlara zarar verileceğini öğrenir. Recep de köyde yer alan vatandaşlarla iş birliği yaparak bu zararın önüne çıkmaya çalışır. Recep, Nurullah ve köylülerin maceralarını konu edinecek Recep İvedik 7 yayın tarihi belli oldu.

recep-ivedik.jpg

Recep İvedik 7 Yayın Tarihi

Şahan Gökbakar, Öznur Serçeler, İrfan Kangı, Murat Ergür, Eray Türk ve Nurullah Çelebi gibi isimlerin rol aldığı Recep İvedik 7 yayın tarihi olarak 9 Aralık 2022 tarihi belirlendi. Diğer Recep İvedik filmlerinden farklı olarak beyaz perdede gösterilmeyecek olan Recep İvedik 7, Disney Plus ekranlarında yayınlanacak.