Senden Daha Güzel Dizisinin Yeni Bölümü Bugün Yayınlanacak

Senden Daha Güzel Dizisinin Yeni Bölümü Bugün Yayınlanacak

Senden Daha Güzel dizisi 7 Haziran 2022'de ilk bölümüyle seyircilerin karşısına çıktı. Kısa zamanda geniş bir izleyici kitlesine ulaşmayı başaran...

Senden Daha Güzel dizisi 7 Haziran 2022'de ilk bölümüyle seyircilerin karşısına çıktı. Kısa zamanda geniş bir izleyici kitlesine ulaşmayı başaran dizinin bugün 11. bölümü yayınlanacak. Gold Film yapımı olan dizinin yeni bölümü öncesi yeni bir fragman yayınlandı.

Senden Daha Güzel 11. Bölüm Fragmanı İzle

FOX TV, Senden Daha Güzel dizinin yeni bölümünün yayınlanmasına saatler kala bir tanıtım videosu yayınladı. Yeni bölümde Ferdi, Efsun'u annesiyle gizlice görüştüğünü ve Efsun'un annesinin yanında çalıştığını öğrenir. Bunun üzerine Ferdi, Efsun'u evlatlıktan reddeder. Efsun aile içinde yaşan sorunlar ile baş etmeye çalışırken Emir de Efsun ile yalnız kalmak ister. Emir'in yıllardır görmediği karısının ortaya çıkması olayları alevlendirir. https://www.youtube.com/watch?v=O6glrHfmSbs&ab_channel=FOX

Senden Daha Güzel Oyuncuları

Senarist koltuğunda Ayşe Üner Kutlu'nun oturduğu dizinin oyuncu kadrosunda Cemre Baysal, Burak Çelik, Ebru Cündübeyoğlu, Berat Yenilmez, Sevibç Erbulak,, Cihan Ercan, Gözde Kaya, Tuğçe Kumral ve Anıl Çelik gibi çok sayıda oyuncu bulunuyor.

Senden Daha Güzel Hangi Gün Yayınlanıyor?

Romantik komedi ve dram ögelerinin hakim olduğu Senden Daha Güzel dizisi her hafta salı günü saat 20.00'de FOX TV'de ekranlara geliyor.