Şeyma Subaşı Sevgilisi Meedo İle Çıktığı Tatilden Yeni Fotoğraflar Paylaştı

Şeyma Subaşı Sevgilisi Meedo İle Çıktığı Tatilden Yeni Fotoğraflar Paylaştı

Şeyma Subaşı geçtiğimiz yıllarda Mısırlı iş insanı Meedo ile aşk yaşamaya başlamış ve sonrasında ilişkilerine ara vermişlerdi. Geçtiğimiz haftalarda...

Şeyma Subaşı geçtiğimiz yıllarda Mısırlı iş insanı Meedo ile aşk yaşamaya başlamış ve sonrasında ilişkilerine ara vermişlerdi. Geçtiğimiz haftalarda tekrardan ilişkilerine kaldığı yerden devam eden Şeyma Subaşı ve Meedo çifti sosyal medyanın gündeminden düşmüyor.

Şeyma Subaşı Tatile Devam Ediyor

Sosyal medya hesabından bol bol tatilden kareler paylaşan Şeyma Subaşı son paylaşımlarında erkek arkadaşı Meedo'ya da yer verdi. Birçok tatil fotoğrafının yer aldığı gönderinin ilk sırasında Meedo ile bakıştıkları anı paylaşan Subaşı, kısa sürede on binlerce beğeni ve onlarca yorum aldı.
 
Bu gönderiyi Instagram'da gör
 

Seyma (@seymasubasi)'in paylaştığı bir gönderi

''En Sevdiğim Şehirlerden Birisi Olan Miami'den Selamlar''

Şeyma Subaşı geçtiğimiz günlerde sosyal medya hesabından renkli saçları ve yeni imajıyla paylaşımda bulunmuştu. Subaşı paylaşımında ''En Sevdiğim şehirlerden birisi olan Miami'den selamlar. Çılgın saç tarzımdan da anlayabileceğiniz gibi ben yine Burning Man'e gidiyorum. Bu festivale 5. kez katılıyorum ama bu sefer benim için daha özel özel olacak çünkü Meedo'm ile birlikte gidiyoruz. Onun için çok heyecanlıyım. Birçok deneyim de olduğu gibi bu da bizim için çok güzel olacak.'' ifadelerine yer vermişti.