Survivor 2023 All Star Fenomenler Kadrosu Açıklandı

Survivor 2023 All Star Fenomenler Kadrosu Açıklandı

Ekranlara geldiği ilk günlerden itibaren izlenme rekorları kıran Survivor 2023 yılı için de nefesler tutulmuş durumda. Survivor 2023 All Star Fenomenler kadrosu açıklandı.

Hem yapımcılığını hem sunuculuğunu Acun Ilıcalı’nın üstlendiği Survivor’un yeni sezonu için geri sayım başladı. Ekranların sevilen yarışmasında bildiğiniz gibi format değişikliği de yapıldı. Peki, Survivor 2023 kadrosunda kimler olacak? Survivor 2023 All Star Fenomenler Kadrosu ilk tanıtımla belli oldu.

Ekranların sevilen yarışma programı Survivor yarışması 2006 yılından beri TV8 ekranlarında yayınlanmaktadır. 2023 yılında yepyeni bir formatla TV8 ekranlarına geri dönen Survivor 2023’da bu sezon akıl oyunları olacak. Acun Ilıcalı tarafından yapılan açıklamada Survivor 2023 All Star – Fenomenler olarak açıklaması gündeme oturdu. Yapılan açıklamada Survivor kadrosunda kimlerin olduğu merak edilirken arama motorları üzerinde araştırılmaya başlandı.

Survivor Akıl Oyunları Başlıyor!

Acun Ilıcalı tarafından yapılan Survivor açıklamasında yeni formata değindi. Acun Ilıcalı tarafından yapılan açıklamada:

acun.jpg

"Survivor 2023’e hazır mısınız? Bu seneki sloganımız şu: Survivor akıl oyunları! Ada yaşamı ya da performansın dışında aklın da ön planda olduğu yeni bir Survivor geliyor. Yaşım var, hafif kilom var, çok yüzemem, çok koşamam demeyin, belki de pratik zekanız size oyunları kazandıracak. Hemen başvurun ve Survivor 2023’e katılma şansına sahip olun" denildi.

Survivor’a Fenomenler Geliyor

Acun Ilıcalı tarafından yapılan açıklamada Survivor 2023 kadrosu ve formatı açıklandı. Yeni sezona damgasını vuracağı iddia edilen isimlerden biri de Arda Kural oldu. Acun Ilıcalı’nın Arda Kural’a Survivor 2023’de yer alması için teklif götürdüğü belirtilirken, teklifi kabul ettiği iddia edilen Kural’ın da Fenomenler takımında yarışacağı söylendi.

Survivor 2023 yeni sezonda yarışacak isimler henüz belli olmasa da sosyal medyada bazı iddialar yer almaya başladı. 2023 Survivor All Star fenomenler kadrosunda:

Semih Öztürk, Hakan Hatipoğlu, Faster Abdü, Merve Yalçın, Yaren Alaca, Furkan Kızılay, Hikmet Tuğsuz, Steven Salam, Damla Can, Merve Aydın, adıyla tanınan YouTuber Ali Abdüsselam Yılmaz, TikTok fenomeni TikTok fenomeni Cellat gibi isimlerin yer alacağı iddia edilse de henüz net bir açıklama gelmedi.

Survivor All Star 2023 Ne Zaman?

survivor.jpg

Survivor All Star 2023 yarışmasıyla ilgili yeni iddialar gündeme gelse de henüz Survivor All Star 2023 ne zaman başlayacağı belli olmadı. Fakat gelen tahminlere göre Survivor 2023 sezonunun MasterChef’in sezonu tamamlamasının hemen ardından başlaması beklenmektedir. Bu kapsamda yarışmanın 2023 yılının Ocak ve Şubat ayında başlayacağı ön görülmektedir.