Survivor’da Nisa ve Yağmur Banda Arasında Ne Oldu?

Survivor’da Nisa ve Yağmur Banda Arasında Ne Oldu?

Survivor All Star 2022’de bu yıl aşklar ve kavgalar çok daha ön planda. Son bölümde Yağmur Banda ve Nisa Bölükbaşı arasındaki kavga, sosyal medyada...

Survivor All Star 2022’de bu yıl aşklar ve kavgalar çok daha ön planda. Son bölümde Yağmur Banda ve Nisa Bölükbaşı arasındaki kavga, sosyal medyada TT oldu. Survivor All Star 2022’de elemeler devam ederken finale her geçen gün biraz daha yaklaşılıyor. Yarışma öncesinde beklentiler yüksek olduğu gibi yarışmada yaşananlar beklentileri tam anlamıyla karşılıyor. Kavgalar, aşk dedikoduları, kıskançlıklar yarışmada oyunların dahi önüne çıkıyor. Geçtiğimiz akşam yapılan konsey sonrasında büyük gerginlik yaşayan gönüllüler takımında bu gerginlik dün de devam etti. Yağmur Banda ve Nisa Bölükbaşı arasındaki kavga sosyal medyada da gündem oldu.

Survivor'da Yağmur Banda ve Nisa neden Kavga Etti?

Son bölümde kural hatası yapan ve Murat Ceylan tarafından uyarılan Nisa, bu durumu kabul etmediği gibi oyun yarıda kaldı. Nisa, Murat Ceylan’ı dinlemediği gibi takım arkadaşlarının da uyarılarına kulak vermedi. Bu olayın üzerine ise Yağmur Banda, "Çocuk gibi ağlıyorsun. Oraya buraya gidiyorsun, rehabilitasyon merkezi mi burası?" sözleriyle bir anda olayı farklı bir boyuta çevirdi. Daha sonrasında karşı karşıya gelen iki isim, birbirlerine karşı ağır ithamlarda bulunurken önümüzdeki bölümlerde ikili arasında çok daha gergin olayların yaşanacağının sinyalleri verildi.