Tamer Karadağlı’dan Sosyal Medya Fenomenlerine Ağır Eleştiri

Tamer Karadağlı’dan Sosyal Medya Fenomenlerine Ağır Eleştiri

Geçtiğimiz günlerde bir programa konuk olan ve programda gündeme dair değerlendirmeler yapan Tamer Karadağlı, son dönemlerde sosyal medya fenomenlerinin...

Geçtiğimiz günlerde bir programa konuk olan ve programda gündeme dair değerlendirmeler yapan Tamer Karadağlı, son dönemlerde sosyal medya fenomenlerinin etkinliklerini ve açıklamalarına dikkat çekti. 16 yaşında kızı olan Tamer Karadağlı'nın yaptığı açıklamalarda, sosyal medya fenomenlerine yönelik ünlü olmaya meslek sanıyorlar sözleri destek gördüğü kadar eleştiri de aldı.

Tamer Karadağlı: Herkes erişilebilir oldu

"Ünlü olmayı meslek sanıyorlar. Star, yıldız ulaşılmaz demekti. Şimdi sosyal medyayla herkes ulaşılabilir oldu.”  diyerek bu konudaki düşüncelerini dile getiren Tamer Karadağlı’ya göre 10 milyon takipçisi olan bir kişinin dahi sokakta herhangi bir karşılık bulmuyor ve tanınmıyor. Tanınmış bir kişi olmakla ünlü olmanın çok farklı bir durum olduğunu da dile getiren Tamer Karadağlı son dönemlerde yapımcıların sosyal medyadaki takipçi sayısına göre rol vermesinin korkunç bir şey olduğunu söyledi. Tamer Karadağlı “10 milyon takipçisi olan insanların sokakta karşılığı yok. Tanınmış kişi olmakla ünlü olmakla star olmak çok farklı. Yapımcılar oyuncuların sosyal medyadaki takipçisine göre rol veriyorlar. Bu çok korkunç bir şey.” dedi.