Ebru Özkan ve Timuçin Esen Yine Birlikte!

Ebru Özkan ve Timuçin Esen Yine Birlikte!

OGM Pictures'in Disney Plus için çekimini gerçekleştireceği Gri dizisi çok yakında sete başlıyor. Türkiye'nin ünlü yönetmenlerinden Taylan Biraderler'in...

OGM Pictures'in Disney Plus için çekimini gerçekleştireceği Gri dizisi çok yakında sete başlıyor. Türkiye'nin ünlü yönetmenlerinden Taylan Biraderler'in yönetmen koltuğunda oturacağı söyleniyor.

Dizinin Fuat karakterini Timuçin Esen oynayacak, Fuat karakteri tuttuğunu koparan cinsten bir avukat olacak. Fuat'ın eşi Hülya ise Ebru Özkan tarafından canlandırılacak. Bu ikili en son Hekimoğlu dizisinde birlikte yer almıştı. Dikkatleri çekmiş ve çok beğenilmişti.

Gri dizisinde Fuat ve Hülya'nın genç kızı Selin'i ise Buçe Buse Kahraman canlandıracak. Dizide mutlu bir ailenin durup dururken tecavüz haberini almasıyla yerle bir olmasını işleyecek. Aile aldığı tecavüz haberiyle sarsılacak.

Ayrıca dizide Fuat'ın dostunu Arda'yı da Alican Yücesoy canlandıracak. Selin'in yakın arkadaşı Ceyda'yı ise İlayda Akdoğan canlandıracak. Tabii dizide tecavüz konusunun aydınlanması gerekeceği için bir komiser yer alacak. Leyla Komiser'i ise Selin Kahraman canlandıracak.

Dizinin Kenan İmirzalıoğlu için de bir geri dönüş olacağı söyleniyor. Disney Plus ülkemize 14 Haziran'da yayına başlayacak, ilk bölümü de o güne yetiştirmeye çalışıyorlar.