Türkücü Güler Işık'ın Annesi Son Yolculuğuna Uğurlandı!

Türkücü Güler Işık'ın Annesi Son Yolculuğuna Uğurlandı!

Dilimizde "Dişi İbrahim Tatlıses" veya "Türkülerin Kraliçesi" yer edinen Güler Işık, annesinin vefat haberini aldı. Meme kanseri teşhisi konan ve bir...

Dilimizde "Dişi İbrahim Tatlıses" veya "Türkülerin Kraliçesi" yer edinen Güler Işık, annesinin vefat haberini aldı. Meme kanseri teşhisi konan ve bir süre tedavi gören Güler Işık, umre ziyaretinde iyileşeceğine işaret eden bir rüya görmüştü. Rüyası doğru çıkan ve şifayı bulan Güler Işık, geçtiğimiz haftalarda ikinci kez kansere yakalandığını üzülerek açıklamıştı.

Sağlık sorunlarıyla baş etmeye çalışan Güler Işık'ın annesi koronavirüs nedeniyle tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti.

Güler Işık, hem kendisi için hem annesi için hayranlarından bolca dua istemişti. Ancak geçtiğimiz saatlerde Instagram hesabından annesiyle ilgili bir paylaşım yaptı.

"Canım annem senin anneler gününü kutlayamıyorum çünkü sen şu an hâlâ bu hayata direniyorsun ve beni duymuyorsun, inşallah kendine gelirsin ve benim anneler günüm o gün olur, herkesin anneler gününü kutluyorum." yazmıştı.

güler ışık annesi vefat etti
Güler Işık'ın Annesiyle İlgili Paylaşımı

Çok geçmeden Güler Işık'ın annesinden acı haberi aldık. Kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti. Güler Işık, "Canım annem hakka yürüdü inna lillahi ev innail iletti raciun." cümlelerine yer verdi. Takipçileri baş sağlığı mesajlarını iletti.