Yağmur Atacan Eşi Pınar Altuğ'un Sörf Yaptığı Anı Paylaştı

Yağmur Atacan Eşi Pınar Altuğ'un Sörf Yaptığı Anı Paylaştı

Pınar Altuğ ve Yağmur Atacan çifti 2008 yılında dünya evine girdiler. 2009 yılında kızları Su Atacan'ı kucağına alan çift, mutlu evlilikleri ve paylaşımları...

Pınar Altuğ ve Yağmur Atacan çifti 2008 yılında dünya evine girdiler. 2009 yılında kızları Su Atacan'ı kucağına alan çift, mutlu evlilikleri ve paylaşımları ile gündeme gelmeye devam ediyorlar. Bu kapsamda Yağmur Atacan eşinin sörf tahtası üzerindeki halini sosyal medya hesabından paylaştı.

''Pınar Altuğ Saatte Kaç Mil Seyir Yaptı?''

Instagram hesabında, Pınar Altuğ'un sörf yaptığı ana ilişkin fotoğraf karesini yayınlayan Yağmur Atacan paylaşımda "Mini tuvalete gitsin diye Pınar Altuğ'dan sabah sporu pozları. Flaş, flaş. Pınar Altuğ saatte kaç mil ile seyir yaptı?" ifadelerine yer verdi.

Çiftin Her Paylaşımı Gündem Oluyor

Pınar Altuğ ve Yağmur Atacan çiftinin mutlu evlilikleri devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde sosyal medya hesabından evlilik teklifinin 15. yıl dönümünü kutlayan çift, paylaşımları ile sosyal medyanın gündeminden düşmüyorlar. Kullanıcılar tarafından ilgiyle takip edilen çiftin her paylaşımı sosyal medya büyük ses getiriyor.