OSD'de TOFAŞ CEO'su Cengiz Eroldu Dönemi Başladı    

OSD'de TOFAŞ CEO'su Cengiz Eroldu Dönemi Başladı    

OSD için yeni dönem başladı. Genel kurul sonrasında başkanlığa TOFAŞ CEO’su Cengiz Eroldu geldi. Türkiye’de otomotiv alanın önde gelen kuruluşlarından...

OSD için yeni dönem başladı. Genel kurul sonrasında başkanlığa TOFAŞ CEO’su Cengiz Eroldu geldi. Türkiye’de otomotiv alanın önde gelen kuruluşlarından birisi olan Otomotiv Sanayii Derneği (OSD), dün genel kurula gitti. 47'nci Olağan Genel Kurulu’nda yaşanan değişiklik sonrasında kurumun yeni yönetim kurulu başkanı Cengiz Eroldu oldu. Daha öncesinde yönetim kurulu başkanı Haydar Yenigün’dü.

“Sektörü İleri Taşıyacağız”

[caption id="attachment_321" align="alignnone" width="900"]OSD Eski Başkanı Haydar Yenigün OSD Eski Başkanı Haydar Yenigün[/caption] Yönetim kurulu sonrasında başkanlık görevine getirilmesiyle ilgili değerlendirme yapan Eroldu, sektörü ileri taşımak için çalışacaklarını söyledi. Eroldu konuyla ilgili olarak "Bu görevi büyük bir sorumluluk bilinciyle yürüten Haydar Bey'e teşekkürlerimi sunuyorum. OSD'deki yeni görevimde, tüm OSD üyelerimizin katkılarıyla süregelen çalışmaların başarı ile devam etmesinin yanı sıra yeni yaklaşımlar ile Türk otomotiv sanayisini daha iyi noktalara taşımak hedefi ile yolumuza devam edeceğiz" dedi.