Ali Koç’tan Aziz Yıldırım’a Hodri Medyan

Ali Koç’tan Aziz Yıldırım’a Hodri Medyan

Bir önceki seçimde Aziz Yıldırım'a karşı seçimden zaferle ayrılan Ali Koç Aziz Yıldırım'a aday olma çağrısı yaptı. Fenerbahçe Ali Koç Başkanlığı...

Bir önceki seçimde Aziz Yıldırım'a karşı seçimden zaferle ayrılan Ali Koç Aziz Yıldırım'a aday olma çağrısı yaptı. Fenerbahçe Ali Koç Başkanlığı döneminde taraftarın beklentileri doğrultusunda bir başarıya ulaşılamadı. Aziz Yıldırım'a karşı sandıktan zaferle ayrıldıktan sonra beklentilerin oldukça yükseldiği Ali Koç, yeni bir açıklama yaptı. Açıklamasında Aziz Yıldırım'a seslenen Ali Koç, Aziz Yıldırım'ın aday olmasını ve karşısına geçmesini istedi.

“Aday ol, seçime gidelim”

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Fenerbahçeli İş İnsanları Derneği'nin balosuna katılan Fenerbahçe başkanı Ali Koç burada yaptığı açıklamalarda eski başkan Aziz Yıldırım'a yüklendi ve seçimde karşısına geçmesini istedi. Aziz Yıldırım'ın ameliyat olması nedeniyle kendisine yönelik çok fazla söz söylemek istemediğini belirten Ali Koç, başkan olduğu ilk günden itibaren kendisine karşı sürekli engellerin getirildiğini ve arkasından işler çevrildiğini söyledi. Ali Koç'un gitmesi için ellerinden geleni yaptıklarını ifade eden başarılı iş adamı, 2018'deki sonuçların onlar için kabul edilemez olduğunu ifade etti. “Aday olsun Yarın seçime giderim diyerek” hodri meydan diyen Ali Koç'un sözleri camiada dikkat çekti. Başkan Ali Koç, "Aday olsun yarın seçime giderim. Şimdi daha fazla bir şey söylemeyeceğim. Bazen şans insanın yanında oluyor. Acil şifa diliyorum. Ağır bir ameliyat. Ailemde abim, babam geçirdi. Tez zamanda sağlığına kavuşur ve er meydanında herkes kendini gösterir. Restse rest, meydan okumaysa meydan okuma. Başkanlığımın en zayıf döneminde bunu yapıyorum. Hayatımda başka şeyler de var ama Fenerbahçe'nin bir daha insanlar tarafından kuşatılmasına gücüm yettiğince izin vermeyeceğim" dedi. Ali Koç'un yaptığı bu açıklamalar sonrası Aziz Yıldırım'ın nasıl bir yanıt vereceği ve Fenerbahçe'de olası bir erken seçmen olup olmayacağı merak ediliyor.