Beşiktaş’tan Koray Günter Hamlesi

Beşiktaş’tan Koray Günter Hamlesi

Beşiktaş yeni sezon transfer çalışmalarına başladı. Kulübün ilk hedefi Koray Günter. Beşiktaş’ta kötü geçen sezon sonrasında gelecek sezona...

Beşiktaş yeni sezon transfer çalışmalarına başladı. Kulübün ilk hedefi Koray Günter. Beşiktaş’ta kötü geçen sezon sonrasında gelecek sezona yönelik çalışmalar başladı. Yeni teknik direktör anlaşması ile yeni transferler için temasa geçen Beşiktaş yönetiminde ilk hamlelerden birisi Koray Günter olacak. Hellas Verona’da forma giyen Koray Günter, yerli statüsünde oynayacağı için cazip görülüyor. 27 yaşındaki futbolcu ise Beşiktaş’tan gelen teklife ilgi gösteriyor.

Beşiktaş İlk Transferini Duyurabilir

Kara Kartal’ın yeni sezondaki ilk transferi Koray Günter olabilir. Türkiye’ye dönerek Beşiktaş’ta forma giymek isteyen oyuncunun beklentisi iki takım arasında anlaşma sağlanması. Stoper mevkiinde oynayan ve son yıllardaki yükselen performansı ile dikkat çeken Günter, 2014 ile 2018 yılları arasında Galatasaray forması giymiş, 50 maça çıkmıştı. Sonrasında yurt dışına transfer olan futbolcunun şu anda takımıyla 2023 yılına kadar sözleşmesi bulunuyor. Gelecek yıl sözleşmesinin sona erecek olması nedeniyle transfer olmasına kesin gözüyle bakılıyor. Futbolcu, takımıyla bu sezon 24 karşılaşmada forma giydi ve 1 gol attı.