Burak Yılmaz ABD’ye Gidebilir

Burak Yılmaz ABD’ye Gidebilir

Fransa’nın Lille kulübünde forma giyen Burak Yılmaz’ın ABD’den teklif aldığı iddia edildi. Sezon sonu, yeni bir transfer duyurulabilir. Lille ile...

Fransa’nın Lille kulübünde forma giyen Burak Yılmaz’ın ABD’den teklif aldığı iddia edildi. Sezon sonu, yeni bir transfer duyurulabilir. Lille ile sözleşmesi sezon sonu sona erecek Burak Yılmaz ile ilgili farklı iddialar gündeme gelmeye başladı. Son dönemlerde Beşiktaş’a transfer olabileceği ve 1 sezon sonra futbolu bırakacağı iddia edilen futbolcu hakkında yeni bilgiler gündeme geldi. İddialara göre ABD’den yoğun bir talep alan futbolcu, teklifleri değerlendirmeye başladı.

37 Yaşında Futbola Devam Ediyor

Lille’de geçtiğimiz yıl çok iyi bir performans sergileyen ünlü futbolcu, şampiyonlukta en büyük payı olan isimlerdendi. En son forma giydiği milli takım maçında penaltı kaçırmasıyla Türkiye’de gündem olan Yılmaz, maç sonrasında "Bugüne kadar şerefle ve büyük onurla taşıdığım milli takım formasını, bu akşam son kez giydim. Benden bu kadar" demişti. Futbolu bırakması da gündemde olan Yılmaz için ABD’den gelen teklif nedeniyle ABD’de yaşamaya sıcak baktığı öne sürüldü. Konuyla ilgili önümüzdeki günlerde yeni gelişmeler yaşanabilir.