Cüneyt Çakır’dan Ödül Töreninde Gönderme !

Cüneyt Çakır’dan Ödül Töreninde Gönderme !

İstanbul Okan Üniversitesi 2021 spor ödülleri sahiplerine teslim edildi. Ödülünü alamayan Cüneyt Çakır törende özel bir mesaj gönderdi. Her yıl...

İstanbul Okan Üniversitesi 2021 spor ödülleri sahiplerine teslim edildi. Ödülünü alamayan Cüneyt Çakır törende özel bir mesaj gönderdi. Her yıl İstanbul Üniversitesi tarafından, Türkiye'de başarılı olmuş kişilere ödüller takdim ediliyor. 2021 yılı genelindeki performansı ve özellikle Şampiyonlar Ligi maçlarını yönetmesi ile dikkatleri çekmeyi başaran Cüneyt Çakır, 2021 yılının en iyi hakemi olarak belirlendi. Cüneyt Çakır federasyondan törene katılmak için izin almak istese de federasyon bu talebi uygun görmedi. Bu nedenle ödül törenine Cüneyt Çakır'ı temsiller bir isim katıldı. FIFA kokartlı hakem Cüneyt Çakır törende özel bir mesaj göndermeyi ihmal etmedi.

Cüneyt Çakır’dan Dikkat Çeken Mesaj

Tecrübeli hakem, katılamadığı ödül törenine gönderdiği mesajda, "Beni bu ödüle layık gördüğünüz için çok teşekkür ediyorum. Aranızda olmayı çok isterdim ama olamadım maalesef. Ben bu ödülü, saha içinde ve dışında omuz omuza mücadele ettiğim tüm ekip arkadaşlarım adına, ayrıca doğruluk, dürüstlük ve hakemlik onuru adına alıyorum" ifadelerini kullandı.