Dursun Özbek'ten Aday Olacak Mı?

Dursun Özbek'ten Aday Olacak Mı?

Galatasaray’da olağanüstü genel kurul öncesinde Dursun Özbek başkanlık için resmi açıklama yaptı. Özbek, aday olmayacağını söyledi. Galatasaray...

Galatasaray’da olağanüstü genel kurul öncesinde Dursun Özbek başkanlık için resmi açıklama yaptı. Özbek, aday olmayacağını söyledi. Galatasaray Kulübü’nde 2015 yılı itibariyle başkanlık görevi yapan ve 2018 yılında bu görevinden ayrılan Dursun Özbek, yeniden aday olup olmayacağı hakkında net açıklamalarda bulundu. Mevcut yönetimin ve başkanın ibra edilmemesiyle birlikte başlayan seçim döneminde Dursun Özbek aday olmayacağını söyledi.

Dursun Özbek Aday Olmayacak!

Konuyla ilgili net konuşan Dursun Özbek, "Yönetim kurulumuzun açıklamış olduğu seçim kararından itibaren fikrimi soran, tavsiyede bulunan ve aday olmam konusunda samimiyetle ısrar eden tüm dostlarıma söylediğimi bir kez de kamuoyu ile paylaşmak istiyorum. 30 Nisanda yapılacak olağanüstü genel kurulda aday olmayacağım. Armaya ve renklerimize olan hizmet aşkım ise son nefesime kadar devam edecek. Olağanüstü genel kurulun kulübümüze hayırlı olmasını diler, aday arkadaşlarıma başarılar dilerim" dedi.