Emre Güral İtalya’ya Gidiyor

Emre Güral İtalya’ya Gidiyor

Ankaragücü’nde forma giyen Emre Güral’ın İtalya’ya transfer olacağı duyuruldu. 32 yaşındaki santrafor Serie B takımı Crotone ile prensipte anlaştı. TFF...

Ankaragücü’nde forma giyen Emre Güral’ın İtalya’ya transfer olacağı duyuruldu. 32 yaşındaki santrafor Serie B takımı Crotone ile prensipte anlaştı. TFF 1. Lig'de mücadele eden MKE Ankaragücü’nde forma giyen Emre Güral, düşük performans kaydetmişti. 2020 – 2021 yılı sezonunda 26 karşılaşmada formayı terleten oyuncu, 4 gol atmayı başarmıştı. Geçtiğimiz yıl sözleşmesi sona ermesi ile sözleşmesi yenilenmeyen Emre Güral’ın futbolu bırakabileceği konuşulurken sürpriz bir gelişme yaşandı.

Emre Güral Bonservissiz Gidiyor

Emre Güral Boşta olduğu için bonservisi elinde olan oyuncu, İtalya’ya transfer olacak. İtalya 2. Ligi Serie B’de yer alan Crotone ile anlaşma sağlayan Emre Güral, kariyerinin kalan döneminde Crotone formasıyla sahada yer alacak.  Trabzonspor gibi büyük takımlarda da forma giyen santraforun son yıllarda düşen performansı eleştiri almıştı. Yeni takımı ile 30 Haziran 2022 tarihine kadar sözleşme imzalayan oyuncu, performansına göre yeni sezon için anlaşma masasına oturacak.