Fenerbahçe’de İsmail Kartal Löw Transferini İptal Edebilir!

Fenerbahçe’de İsmail Kartal Löw Transferini İptal Edebilir!

Dün akşam oynanan karşılaşmada Galatasaray’a karşı iyi bir oyun ile net 3 puan alan Fenerbahçe’de İsmail Kartal sesleri yükseliyor. Fenerbahçe’de...

Dün akşam oynanan karşılaşmada Galatasaray’a karşı iyi bir oyun ile net 3 puan alan Fenerbahçe’de İsmail Kartal sesleri yükseliyor. Fenerbahçe’de İsmail Kartal dönemi ile başlayan yükseliş, dün akşamki derbide de devam etti. Spor Toto Süper Lig'de 32. hafta karşılaşmasında sahasında Galatasaray’ı ağırlayan Fenerbahçe, rakibine karşı üstün bir oyun kurdu ve 2-0’lık galibiyet ile sahadan ayrıldı. Son 8 maçta 7 galibiyet alarak beklenen performansı gösteren Fenerbahçe’de ön plana çıkan isim ise İsmail Kartal. Sezon sonuna kadar anlaşması bulunan İsmail Kartal ile ilgili Sinan Engin ve Ahmet Çakar’dan dikkat çeken iddialar geldi.

İsmail Kartal Mı, Joachim Löw Mü?

Sinan Engin derbi ile ilgili değerlendirmesinde "Domenec Torrent için bu görev piyango. Ancak İsmail Kartal yaptıklarıyla Fenerbahçe'yi toparladı. Bana göre İsmail Kartal, Fenerbahçe'de gelecek sezon kalmayı garantiledi." derken Ahmet Çakar Löw konusunda bütçe vurgusu yaptı. Çakar,  "Bir santrfor, bir kanat, bir de arka tarafa baba oyuncu alacaksın ve İsmail Kartal ile devam edeceksin. Seneye bütçeler daralıyor. Yayından falan bu paralar gelmeyecek. İşler kolay değil. 4 milyon euro falan bir teknik direktöre nasıl vereceksin? İsmail Kartal bu işi hak etti. Joachim Löw mü, Jorge Jesus mu yoksa İsmail Kartal mı? Bence İsmail Kartal ile devam edilmeli." dedi.