Mesut Özil Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Hediyesini Paylaştı

Mesut Özil Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Hediyesini Paylaştı

Orta saha mevkiinde dünyanın en iyi oyuncuları arasında yer alan Mesut Özil, geçtiğimiz yıllarda Fenerbahçe'ye transfer olmuştu. Fenerbahçe ile yollarını...

Orta saha mevkiinde dünyanın en iyi oyuncuları arasında yer alan Mesut Özil, geçtiğimiz yıllarda Fenerbahçe'ye transfer olmuştu. Fenerbahçe ile yollarını ayıran deneyimli futbolcu bu sene Başakşehir formasını terletecek. Mesut Özil'in saha içindeki performansı kadar sosyal medya paylaşımları da çok konuşuluyor. Mesut'un son paylaşımı da sosyal medyada gündem oldu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın İmzasının Yer Aldığı Saati Paylaştı

Mesut Özil, 24 milyonu aşkın takipçisi bulunan Instagram hesabında Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın hediye ettiği ve üzerinde Erdoğan'ın imzası bulunan saati paylaştı. Başarılı futbolcu, paylaşıma Türk bayrağı ile birlikte dua ve kalp emojisi eklemeyi de ihmal etmedi.

Mesut Özil Uzun Süredir Sahalardan Uzak

Mesut Özil son olarak 20 Mart 2022'de Fenerbahçe ile Konyaspor arasında oynanan Süper Lig karşılaşmasında forma giydi. Uzun süredir sahalardan uzak kalan deneyimli futbolcu önümüzdeki süreçte Başakşehir formasıyla maçlara çıkmaya başlayacak.