Nuri Şahin Dünya Kupası Açıklaması Yaptı

Nuri Şahin Dünya Kupası Açıklaması Yaptı

Antalyaspor Futbol Sorumlusu Nuri Şahin, Katar’da düzenlenen 2022 Dünya Kupası ile ilgili açıklama yaptı.

Antalyaspor Futbol Sorumlusu Nuri Şahin tarafından 2022 Dünya Kupası ile ilgili açıklama yaptı. Sezona iyi başladıklarını ve daha sonra büyük sıkıntılar yaşadıklarına değinen Şahin tarafından Dünya Kupası ile ilgili açıklama yapıldı. Nuri Şahin tarafından yapılan açıklamada:

“Ben de Messi'nin kariyerinde Dünya Kupası'yla resmini görmek isterim. Ronaldo da Messi de inanılmaz seviyede. Oğlum Messi'nin kazanmasını hiç istemiyor. O Messi ile Ronaldo'nun kıyaslamasında Messi'nin bir adım önde olmasını istemiyor. İkisi aynı seviyede kalsın istiyor. Eşim tamamen Fas'ı destekledi. Güzel bir final olsun ama Fransa 2018'de aldığı için Messi'nin de özellikle bu turnuvada sergilediği performanstan dolayı Arjantin'in almasını istiyorum." denildi.

Galatasaray Maçına Üzüldüm

Nuri Şahin tarafından Galatasaray maçıyla da ilgili açıklama yapıldı. Yapılan açıklamada:

"Kötü gittiğimiz zaman çok fazla bireysel hata yaptık. Üst üste gelmesi bizi puan ve skor anlamında geriye attı. Ligde en çok Galatasaray maçına üzüldüm. Çok iyi oynadığımız ve iyi hazırlandığımız bir maçtı. Performans anlamında benim hocalık dönemimde taktiksel anlamda en iyi hazırlandığımız maçlardan biriydi. Penaltıyı atsak belki çok farklı olurdu. O maça çok üzülmüştüm" denildi.