Rıdvan Dilmen, Mesut Özil Transferini Resmen Açıkladı

Rıdvan Dilmen, Mesut Özil Transferini Resmen Açıkladı

Spor Toto Süper Lig'de dün akşam Göztepe ile karşılaşan ve bir galibiyet daha alan Fenerbahçe’de başarılı sonuçların gelmesi Mesut Özil sorununu...

Spor Toto Süper Lig'de dün akşam Göztepe ile karşılaşan ve bir galibiyet daha alan Fenerbahçe’de başarılı sonuçların gelmesi Mesut Özil sorununu unutturdu. Maç sonrasında değerlendirmeler yapan yorumcu Rıdvan Dilmen ise Mesut Özil için gelen resmi teklifi duyurdu.

8 Galibiyet Sonrası Mesut Özil Unutuldu

33. haftada Göztepe’ye karşı aldığı galibiyet ile son 9 maçta 8. galibiyetini alan Fenerbahçe, ligi ikinci sırada bitirme noktasında büyük bir avantaj elde etti. 30. haftada oynanan İttifak Holding Konyaspor maçı sonrasında Mesut Özil’in kadro dışı kalmasıyla ilgili değerlendirmelerde bulunan Rıdvan Dilmen ise "Mesut Özil'i Los Angeles FC kulübü istiyor. Yazılı mesaj olarak da okumuştum. İki yıl daha kontratı var, Fenerbahçe'de kalmak istiyor. Ne olacağını zaman gösterecek." diyerek net ifadeler kullandı. Daha önce ABD basınında da benzer haber yer almıştı. Fenerbahçe’de beklentileri karşılayamayan Mesut Özil’in şu anda 2 yıllık anlaşması bulunuyor. 26 maça çıkan, 9 gol ve 2 asist yapan Mesut Özil düşük performansıyla eleştiri almıştı.