Sofiane Feghouli’nin Galatasaray’daki kariyeri tehlikede

Sofiane Feghouli’nin Galatasaray’daki kariyeri tehlikede

Sakatlıklar nedeniyle Galatasaray'da istenen performansı veremeyen Sofiane Feghouli’nin sakat olmasına rağmen milli takımda forma giymesi, Galatasaray'daki...

Sakatlıklar nedeniyle Galatasaray'da istenen performansı veremeyen Sofiane Feghouli’nin sakat olmasına rağmen milli takımda forma giymesi, Galatasaray'daki kariyerini tehlikeye attı. Büyük umutlar ile transfer edilen ancak geldiği ilk günden itibaren çeşitli sakatlık problemleri yaşayan Sofiane Feghouli, bu nedenle gerçek performansını sahaya yansıtamadı. Bu yıl daha fazla forma şansı bulan ancak geçtiğimiz dönemde yeniden sakatlanan futbolcu, Galatasaray takımının uyarılarına aldırış etmedi. Cezayirli futbolcu milli takım ile maça çıkarken yeniden sakatlandı. Galatasaray camiasında ise bu olay üzerine yeni bir kriz çıktı.

 Sofiane Feghouli Sakatlanarak Geri Döndü

Kulüp doktorları 32 yaşındaki oyuncunun milli takım maçına çıkması için onay vermedi. Gaziantep maçında da forma giyemeyen ve takımdan ayrı kalan oyuncu, Cezayir milli takımı ile sahaya çıktı. Ancak maçta sakatlanan ve daha ağır bir sakatlık yaşayan Feghouli Galatasaray'da büyük bir problem haline geldi. Edinilen bilgiye göre sakatlanan oyuncu, uzun bir süre sahalardan uzak kalacak. Ligin son dönemlerine girilmesi nedeniyle ligin geri kalanında oyuncudan yararlanması pek mümkün görülmüyor. Galatasaray ise 32 yaşındaki yıldız isim ile sezon sonunda yolları ayırmayı planlıyor. Sözleşmesinin sona ermesi ile boşa çıkacak oyuncu için Galatasaray yeni bir teklif yapmayacak.